Для Троценка події на “Локомотиворемонтному” – несподіванка

Автор: Людмила Баран

26 Aug, 2014 12:21

Поділитись публікацією
Для Троценка події на “Локомотиворемонтному” – несподіванка

Голові ОДА Андрій Троценко нічого не відомо про кадрові зміни на “Івано-Франківському локомотиворемонтному заводі”. Ця інформація для нього стала “несподіванкою”. 

Читайте також: Буржуйки замість генераторів і локомотивів: як завод Марцінківа перетворився на котел для баношу (ВІДЕО)

Щойно завершилася зустріч голови ОДА з колективом підприємства. Троценко зізнався – про кадрові зміни на локомотиворемонтному заводі з ним ніхто не радився. Тож він дав доручення негайно звернутися до УМВС, прокуратури та СБУ області, аби там перевірили законність призначення нового “засланого” керівника.

Також Андрій Троценко запевнив – він повністю підтримує вимоги колективу. Однак впливати на призначення директорів будь-яких державних підприємств області не має права – такі норми законодавства.

Голова ОДА пообіцяв вже до кінця дня отримати дані перевірки від силових структур, і повідомити про них ініціативній групі працівників “локомотиворемонтного заводу”.

Тим часом робітники підприємства, разом з представниками “Самооборони Прикарпаття” мають намір йти до готелю “Надія”, і там роз’яснити столичним гостям, що їх у Івано-Франківську не чекають.