Для зйомок дебютного відео гурт “Патроничі” залучив 50 людей та кілька рулонів фольги (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

10 Dec, 2014 17:04

Поділитись публікацією
Для зйомок дебютного відео гурт “Патроничі”  залучив 50 людей та кілька рулонів фольги (ФОТО)

“Патроничі” 10 грудня презентували свій перший кліп на пісню “Поки молоді” з однойменного альбому.

Нове відео івано-франківського гурту сповнене молодіжної енергетики та драйву. Наступного дня після презентації для журналістів та учасників зйомок, ролик з’явиться на сайті гурту.

“Ми хотіли, щоб у кліпі була класна молодіжна вечірка, аби кожен, хто його побачить, захотів прийти на концерт “Патроничів””, – розповів фронтмен гурту Андрій Гриньків.

Відео зняла івано-франківська команда “Meush Production”. Зйомки тривали впродовж одного дня. Локація –   будинок у Крихівцях, неподалік Франківська, який беззастережно довірили музикантам їхні друзі.

За словами Андрія Гриньківа, ролі у кліпі не виконували справжні актори. У кадрі –  приблизно 40 молодих франківців, знайомих  гурту, ще десять допомагали процесові зйомок.

Перед тим, як фільмувати, музикантам довелося заклеїти вікна будинку фольгою, щоб не пропускати досередини сонячне світло. Для цього витратили чотири рулони фольги, а потім докупили ще, аби наклеїти другий шар.

Пісню для кліпу вибрали таку, яка найкраще відображає настрій дебютного альбому “Поки молоді”. Його презентували у вересні цього року. Як відзначив Андрій Гриньків, вони кожного дня отримують хороші відгуки про альбом у мережі. З ним музиканти побували на концертах у Луцьку, Тернополі.

“Далі плануємо поїхати до Києва, Чернівців, Львова. Бо є люди, які на нас там чекають”, – зауважив Андрій Гриньків.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua