Дмитро Комаров показав, як живуть дві великі приймані сімʼї на Прикарпатті (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

04 Бер, 2024 09:43

Поділитись публікацією
Дмитро Комаров показав, як живуть дві великі приймані сімʼї на Прикарпатті (ВІДЕО)

В 11 випуску програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров розповість про дитячі будинки сімейного типу, де батьки-вихователі дарують дітям любов і підтримку, яку не змогли дати їхні біологічні батьки.

Читайте також: Відомий ведучий і мандрівник Комаров: коломийський аеродром має носити назву Ігоря Табанюка (ФОТО, ВІДЕО)

Про це пише “Галка” з посиланням на YouTube “Світ на виворіт”.

Яке життя сьогодні в прийомних дітей? Чи знаходять вони родину під час війни? Як про них дбають у дитячих будинках сімейного типу? Та чи можливо повернути дитинство тим, у кого його відібрала війна?

Дмитро Комаров познайомився та здійснив мрії родини Целухіних з Луганщини, де мешкають 11 дітей, десятеро з яких прийомні. Війна забрала в цієї родини не лише їхній великий будинок, а й батька, який загинув, намагаючись загасити пожежу під час чергового обстрілу росіян. Родина жила поблизу лінії фронту, але згодом евакуювалася на Прикарпаття.

Журналіст завітав у село Корнич до великої родини Сіщуків, де також виховуються 10 прийомних дітей. Вони живуть у відносно безпечному регіоні, втім їх історія напряму пов’язана з війною. Доки рідна дитина служить на фронті в найгарячіших точках, батьки виховують і дбають про прийомних дітей, які потребують тепла та захисту.

Наскільки важливий родинний зв’язок і підтримка в період війни та чи отримують це діти, які з початку життя не мали люблячих батьків – дивіться у спецрепортажі “Світ навиворіт. Україна”.

Як писала “Галка”, Дмитро Комаров показав, як гуцульські традиції на Верховинщині трансформувались до воєнного часу (ФОТО, ВІДЕО).