Дні українського кіно відбулися у Верховині

Автор: Борис Марія

26 Гру, 2017 19:48

Дні українського кіно відбулися у Верховині

22 грудня у Верховині завершилися Дні українського кіно.

Головний приз Міжнародного Кінофестивалю «Молодість» –статуетку «Скіфський олень» за результатами глядацького голосування отримав фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Стрічка набрала 4,95 балів. Протягом чотирьох днів у рамках Днів українського кіно у Верховині було показано 7 найсучасніших українських стрічок. Свято тривало з 19 по 22 грудня, інформує Врховинська РДА.

Кінопокази відвідали близько 3000 глядачів. Кожен сеанс збирав аншлаг! Крім того, на численні прохання жителів району влаштовано додатково три кінопокази фільму «Кіборги», один з яких – для старшокласників загальноосвітніх шкіл району.

 Під час церемонії закриття Днів українського кіно у Верховині генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі подякував всім, хто долучився до організації цього фестивалю: Державному агентству України з питань кіно, Голові комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Миколі Княжицькому, керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинській райдержадміністраціїта Верховинській районній раді.

В закритті Кінофестивалю «Молодість»  взяли участь представники влади- заступникначальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації Мирослава Корнелюк,голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук.

Заступник начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації Мирослава Корнелюк зізналась: щаслива, що потрапила на закриття фестивалю.

«Моє серце весь час було тут і я щиро заздрила, що в самому серці Гуцульщини проходять Дні українського кіно. Я впевнена, що наші актори та режисери ще нас подивують українським кіно. Українським продуктом, який милий нашому серцю, близький нам по духу», –  додала Мирослава Корнелюк.

Майже усі стрічки особисто представляли режисери та актори фільмів.

Найактивніший глядач Днів українського кіно у Верховині зможе безкоштовно відвідати наш 47-й фестиваль, який відбудеться 27 травня – 3 червня 2018 року.

27 грудня о 12.00 в Києві у конференц-залі інформагенції «Укрінформ» відбудеться прес-конференція за підсумками Днів українського кіно у Верховині, де і планується вручення нагороди «Скіфський олень» фільму «Кіборги», який отримав найбільшу кількість голосів від глядачів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...