Дніпроавіа планує польоти з Івано-Франківська до Відня, Риги, Гамбурга, Бухареста, Варшави, Тель-Авіва, Болгарії та Санкт-Петербургу

Автор: Вадим Войтик

18 Jun, 2014 19:57

Поділитись публікацією
Дніпроавіа планує польоти з Івано-Франківська до Відня, Риги, Гамбурга, Бухареста, Варшави, Тель-Авіва, Болгарії та Санкт-Петербургу

Сім українських авіаперевізників отримали від Міністерства інфраструктури України дозволи на виконання 23 нових внутрішніх і 29 міжнародних рейсів.

Відповідне вирішення було затверджено наказом Міністерства інфраструктури від 10 червня 2014 р.,  – повідомляє avianews.com.ua з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

Міжнародні авіалінії України (МАУ) отримали дозвіл на виконання рейсів з Києва до Нахічевані і у Ленкорань (Азербайджан), а також з Харкова і Львова до Батумі (Грузія).

Авіакомпанія Дніпроавіа отримала право на здійснення польотів з Харкова до Єревану (Вірменія), Тбілісі, Батумі і Кутаїси (Грузія), Бургас і Варни (Болгарія), Баку (Азербайджан), Москву (РФ), з Івано-Франківська – до Відня (Австрія), Варни і Бургас (Болгарія ), Тель-Авів (Ізраїль), Мілан (Італія), Ригу (Латвія), Гамбург (Німеччина), Бухарест (Румунія), Варшаву (Польща) і Санкт-Петербург (РФ), з Дніпропетровська – до Бургас і Варну (Болгарія ).

Авіакомпанія Yan Air отримала дозвіл на міжнародні польоти з Києва в Ларнаку (Кіпр) і Батумі (Грузія), на внутрішніх напрямках – з Києва до Одеси і Харкова. Авіаперевізнику Umair дозволено експлуатувати маршрут з Києва до Багдада (Ірак). “Мотор Січ” отримала право на виконання рейсів до столиці України із Запоріжжя, Ужгороду, Луганська, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Донецька і Херсона.

Дочірня структура турецької авіакомпанії Atlasjet – Атласджет Україна отримала право на виконання внутрішніх рейсів з Києва до Львова, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Тернополя, Харкова, Херсона, Чернівців, Донецька, Луганська і Сімферополя.

Компанія “Урга” з 18 червня починає працювати на лінії Київ – Львів. Також комісія надала права авіакомпаніям Урга і Крунк на виконання польотів за межами України.

На сьогоднішній день авіакомпанії не можуть здійснювати польоти в аеропорти Сімферополя, Донецька і Луганська.