До 49-ти представників російських ЗМІ будуть застосовані санкції з боку України

Автор: Турій Роман

28 Aug, 2014 17:00

Поділитись публікацією
До 49-ти представників російських ЗМІ будуть застосовані санкції з боку України

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оприлюднила список представників російських ЗМІ, яким заборонений в’їзд в Україну.

До списку потрапили найбільш одіозні представники російської пропаганди, зокрема, Ернст, Габраелянов, Охлобистін, Кисельов та інші. Остаточне рішення про заборону в’їзду в Україну має ухвалити СБУ, повідомляють на офіційному сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Як повідомив голова Нацради Юрій Артеменко сьогодні на брифінгу, до переданого СБУ списку увійшли 49 осіб. При цьому на сьогоднішній день близько 20 представникам російських ЗМІ вже заборонили в’їзд в Україну.

«Як мені повідомила Служба безпеки України, вже близько 20 особам із першої частини цього списку, який ми подавали два тижні тому, заборонили в’їзд», – сказав Артеменко, уточнивши, що остаточне рішення про заборону в’їзду перебуває виключно в компетенції СБУ.

До списку небажаних в Україні осіб увійшли чільні представники основних російських пропагандистських ЗМІ –  «Первого канала», ВГТРК, НТВ, «Россия 1», «Россия 24», РЕН-ТВ, «Life News», «Russia Today» та інших. Окремо у списку зазначені деякі «незалежні» журналісти і публіцисти – зокрема, Володимир Соловйов, Аркадій Мамонтов, Сергій Доренко та Іван Охлобистін.