До 90 тисяч гривень на власні проєкти: Тепле Місто презентувало нову хвилю ґрантів і навчальні школи (ФОТО)

Автор: Турій Роман

08 Feb, 2023 12:35

Поділитись публікацією
До 90 тисяч гривень на власні проєкти: Тепле Місто презентувало нову хвилю ґрантів і навчальні школи (ФОТО)

Франківці можуть отримати до 90 тисяч гривень на втілення власних ініціатив завдяки програмі «Ґранти Теплого Міста».

Подавати заявки можна вже з 10 лютого і до 10 березня, пише «Галка».

За словами комунікаційної менеджерки Теплого Міста Марії Гаврилової, ґрантова програма, як і раніше, спрямована на розвиток Івано-Франківська:

«Ми допомагаємо містянам перетворювати їхні ідеї в проєкти і якісно їх втілювати. Нова хвиля мала стартувати у лютому 2022 року, але через повномасштабне вторгнення платформа Тепле Місто вирішила призупинити цю програму та спрямувати свої дії на волонтерські та соціальні проєкти. За рік паузи ми все переосмислили, малі ґранти виросли, а також змінилися умови та можливості для учасників ґрантової програми».

Координатор програми Ґранти Теплого Міста Андрій Левицький зазначив, що подавати заявки можуть громадські організації, ініціативні групи та команди друзів, які бажають змінити місто:

«Проєкти мають бути реалізовані у Франківську, бути не політичними, не комерційними. Серед вимог – команди мають мати обов’язковий досвід у громадському секторі чи волонтерстві, а також можливість співфінансувати 10% від вартості проєкту».

Команди без досвіду реалізації проєктів можуть отримати до 20 тисяч гривень, а загалом максимальна сума ґранту – до 90 тисяч гривень.

Тематичні напрямки проєктів:
– міський простір;
– сучасне мистецтво;
– прогресивна освіта;
– розвиток прогресивного підприємництва.

«Незалежне журі буде обирати переможців. Оцінювання відбуватиметься у два етапи: онлайн-голосуванням комісії та офлайн-зустріч членів журі з аплікантами (захист проєкту)», – каже Андрій Левицький.

Окрім ґрантової хвилі Тепле Місто анонсувало школу ґрантового менеджменту, менторську школу, та школу для старшокласників, де вони теж зможуть отримати до 10 тисяч гривень на втілення своїх ідей.

«Хочемо показати, що навіть старшокласники можуть впроваджувати свої ідеї», – додав Андрій Левицький.

Школи є безоплатними, але важливо приходити з ідеєю.

Керівниця платформи Тепле Місто Росана Тужанська зауважила, що за п‘ять років вдалося підтримати вже майже 100 громадських ініціатив на суму понад мільйон гривень. А спільно з ґрантовою програмою Urban Space 100 – близько 250 ініціатив.

«Для нас дуже знаково, що ми починаємо відновлення різних напрямків, зокрема і ґрантову програму», – каже Росана Тужанська.

Подробиці шукайте на http://grants.warm.if.ua