До четверга на Прикарпатті – надзвичайно висока пожежна небезпека

Автор: Застава Максим

30 Aug, 2022 10:26

Поділитись публікацією
До четверга на Прикарпатті – надзвичайно висока пожежна небезпека

Надзвичайники застерігають мешканців та гостей Івано-Франківської області про значну небезпеку пожеж.

Читайте також: Прикарпатцям радять, як користуватися генераторами, не спаливши дім

Як повідомляють в обласній ДСНС, 31 серпня – першого вересня по області та місту очікується висока та надзвичайно висока пожежна небезпека четвертого і п’ятого рівнів відповідно, передає “Галка“.

З метою зменшення виникнення нещасних випадків у гірській місцевості, рятувальники Прикарпаття звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил безпеки під час відпочинку у горах та утриматись від туристичних походів під час пожежонебезпечного періоду.

“Та якщо все ж таки Ви зважились на таку подорож то необхідно ретельно планувати свої туристичні мандрівки, об’єктивно оцінювати власні сили та фізичний стан.

Варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод”, – наголошують в ДСНС.

Рятувальники просять туристів реєструвати свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн-форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.

Також рятувальники радять користуватися застосунком “Порятунок у горах“.

Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:

  • голосових дзвінків;
  • передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.

Теги: