До депутата міськради від “Батьківщини” прийшли з маніпулятивним опитуванням щодо кандидатів в мери (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

05 Лис, 2015 12:20

Поділитись публікацією
До депутата міськради від “Батьківщини” прийшли з маніпулятивним опитуванням щодо кандидатів в мери (ФОТОФАКТ)

Днями до дому депутата міської ради від “Батьківщини” Василя Бойчука прийша інтерв’юер компанії “Статус”, яка мала намір задати іванофранківцю кілька запитань.

Читайте також: В сусідньому укритті було лише 11 чоловік, - Марцінків про момент прильоту у Франківськ

Підозри щодо правдивості намірів соцдослідження виникли вже після перших запитань, розповів “Галці” Бойчук.

“Чи відомо вам, що партія “Батьківщина” підтримує Ігоря Насалика на виборах міського голови? Таке ж запитання про підтримку Насалика йшлося і від партії Самопоміч та Ірини Кулинич, УКРОПу, мера Анушкевичуса і УНП та Солідарності. Не знаю як інші партії, але Батьківщина наразі точно не висловлювала підтримку будь-якому кандидату з другого туру”, – обурюється Бойчук.

Крім того, на завершення опитування інтерв’юер попросила Бойчука назвати три позитивні риси Насалика та три негативні – Руслана Марцінківа.

“Сама побудова питань йде для того, щоб людина, яка не знає, має зрозуміти, що в цього одні плюси, в іншого лише мінуси. Що всі підтримують Ігоря Степановича, а Марцінків – в нього одні недоліки. Цей опитувальник маніпулятивний, це нечесно так”, – вважає Бойчук.

“Галка” намагається отримати підтвердження або спростування підтримки вище згаданих партій і політиків одного з кандидатів в мери.