До дитячих таборів області поїдуть енергетики

Автор: Людмила Баран

26 Jun, 2014 15:53

Поділитись публікацією
До дитячих таборів області поїдуть енергетики

Волонтери з  «Прикарпаттяобленерго» відвідають дітей у літніх таборах і проведуть там навчальні та розважальні акції.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розпочинає традиційну акцію з електробезпеки «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай!». Її метою є підвищення рівня поінформованості дітей щодо правил безпечного поводження з електроприладами і перебування поруч з електролініями та енергообладнанням.

Акції у кожному таборі будуть проводити волонтери з місцевої філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго».Вони влаштують розважально-пізнавальні акції в десяти дитячих оздоровчих таборах Івано-Франківської області. Першим, 27 червня, енергетичних гостей зустрічатиме табір «Сокіл», що у Галицькому районі.

Акція традиційно проходитиме в цікавій інтерактивній формі. Діти стануть учасниками поетапної естафети, вони будуть розділені на групи, рухатимуться від станції до станції, де на них чекатимуть різноманітні завдання, загадки та вікторини.

Крім цього, діти зможуть подивитися на інструменти, якими користуються електромонтери під час роботи, приміряти енергетичний спецодяг, взуття та каски, побачити, як надається перша невідкладна допомога при ураженні електричним струмом.

«Наша компанія постійно працює над популяризацією дитячої електробезпеки, кожного року ми чекаємо на цю акцію з нетерпінням, адже завдяки їй ми можемо нагадати дітям про правила і розказати про нашу роботу – зазначає начальник відділу інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Наталія Лещишин. – Колись ми починали з двох таборів «Смерічки» та «Едельвейсу» в Микуличині, нині ми охоплюємо десять таборів, а це близько 2 тисяч дітей».