До дня ЗСУ група компаній AST передала Богородчанській громаді 700 тисяч гривень на закупівлю дронів для фронту

06 Dec, 2023 19:01

Поділитись публікацією
До дня ЗСУ група компаній AST передала Богородчанській громаді 700 тисяч гривень на закупівлю дронів для фронту

З нагоди Дня Збройних Сил України та Дня волонтера, представники агрокомпаній «Акріс Захід» та «Акрітера Агро» – Михайло Нечипорук та Дмитро Медведков, передали Богородчанському селищному голові Ростиславу Зарембі символічний чек на суму в 700 тисяч гривень. Ці гроші будуть направлені на виготовлення FPV-дронів камікадзе для фронту. 

Читайте також: Банківські картки для оперативних виплат пайових. Як група компаній AST нарощує темпи виплат

Представники Богородчанської громади зауважили про актуальність перенаправлення коштів із соціального проєкту для святкування Дня Святого Миколая на потреби фронту. В групі компаній АST, до якої входять «Акріс Захід» та «Акрітера Агро», вирішили, що виділять додаткові кошти для підтримки й наших воїнів і дітей. Таким чином, було забезпечено подарунки для дітей громади, а воїни отримають необхідні дрони для ефективної боротьби із ворогом.

«Більше ніж 600 мешканців Богородчанської громади сьогодні воюють. Коли виникла ініціатива передати на фронт партію дронів – звернулись до наших надійних партнерів: агрокомпаній «Акріс Захід» та «Акрітера Агро», які з 2021 року обробляють близько 4,5 тис. га полів на території нашої громади. І не помилились – завдяки внеску групи компаній АSТ фронт отримає близько 45 ударних пташок» – розказав заступник селищного голови Дмитро Карабет.

«Ми – соціально відповідальний бізнес, який дбає про комплексну підтримку та розвиток громад у регіонах присутності компанії. Зокрема група компаній AST постійно реалізує численні благодійні, соціальні, екологічні, культурні, медичні, інфраструктурні проєкти. Всі подібні проєкти спрямовані лише на покращення якості життя людей», – додав керівник відділу землевпорядкування кластера Захід Олег Сомюк.

Група компаній AST від початку війни бере активну участь у підтримці Збройних сил України. Віддано допомагає силам ЗСУ – спрямувавши допомоги на понад 42 млн гривень і ця підтримка не зупиняється. Окрім того, в межах програми соціального партнерства «AST-ГРОМАДА» фінансується  ремонт шкіл, лікарень, закладів освіти, об’єктів культури та спорту, укриттів. За 2023 рік реалізовано понад 100 проєктів розвитку громад на суму понад 9 млн гривень.

ДОВІДКОВО:

Група компаній «AST» – сучасний український агровиробник, який успішно працює на аграрному ринку з 1996 року.

Компанія є однією з найбільших виробників високоякісної сої в Україні та ЄС, а також входить в топ провідних агрохолдингів за обсягами виробництва сої та кукурудзи.

AST оперує як товаровиробник на земельному банку обсягом 150 тисяч гектарів у 8 областях України: Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Київській, Житомирській, Чернігівській та Рівненській.

В управлінні компанії 6 розвинутих елеваторних комплексів.