До Франківська “переїде” Луганський державний університет внутрішніх справ

Автор: Костинюк Олександр

09 May, 2022 14:35

До Франківська “переїде” Луганський державний університет внутрішніх справ

Міністерством внутрішніх справ України прийнято попереднє рішення про подальшу передислокацію Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка до Івано-Франківська.

Читайте також: Продаж марки "Українська мрія" стартував у Франківську (ФОТО)

Університет буде розміщено на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ. Про це повідомляють на сайті навчального закладу, пише “Галка”.

“Ректор університету Віталій Комарницький з робочою поїздкою відвідав Івано-Франківськ, де зустрівся з головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук та мером Русланом Марцінківом, які висловили готовність допомагати навчальному закладу та вже здійснили низку необхідних організаційних заходів”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, відбулися зустрічі з ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігорем Цепендою та ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахієм Крижанівським.

Колеги-освітяни запевнили, що підтримають науково-педагогічний склад та працівників університету наданням місць у гуртожитках вишів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry