До Франківська повернулися із зони АТО правоохоронці (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Кві, 2015 13:20

Поділитись публікацією
До Франківська повернулися із зони АТО правоохоронці (ФОТО)

На світанку бійців загону, які упродовж місяця перебували у службовому відрядженні в східному регіоні України, зустрічали рідні, друзі, керівники обласного управління внутрішніх справ та колеги по службі.

Читайте також: Ще півсотні бійців з Франківська зустрічатимуть Різдвяні свята у зоні АТО (оновлено, ФОТО)

Звертаючись до щойно прибулих правоохоронців, начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов зазначив, що вони вже вкотре підтвердили свій професіоналізм, отримали схвальні відгуки як від керівництва донецької міліції, так і від мирних мешканців Донеччини. Він подякував родинам міліціонерів, які упродовж місяця морально підтримували відряджених, а також командиру зведеного загону, котрий зумів забезпечити належне виконання поставлених завдань та щасливе повернення загону у повному складі на рідне Прикарпаття.

В свою чергу капітан міліції Микола Івоняк, який очолював зведений загін, висловив вдячність за сумлінну службу усім своїм підлеглим, з якими готовий за потреби знову вирушити на Схід України. Кожного з 95 працівників органів внутрішніх справ, які повернулися з відрядження з Маріуполя, заохочено грамотами та грошовими винагородами.
У спільній молитві усі присутні склали подяку Всевишньому за те, що опікувався і оберігав від небезпек бійців загону, а відтак відбулася їх довгоочікувана зустріч з рідними та друзями.