До Франківська з Польщі прямує гуманітарна допомога на два мільйони доларів

Автор: Застава Максим

03 Mar, 2022 16:08

До Франківська з Польщі прямує гуманітарна допомога на два мільйони доларів

В Івано-Франківську очікують на велику гуманітарну допомогу на суму понад 2 млн доларів, яка вже в дорозі з Польщі.

Про це повідомили на сайті Івано-Франківського національного медичного університету.

Також в ІФНМУ розповіли про волонтерські будні. Так, в університеті кілька волонтерських ініціативних груп об’єдналися в єдиний координаційний Центр. Щодня у роботі з’являється новий напрямок і ще більше охочих допомогти.

«Ми на зв’язку між собою практично цілодобово. Нас багато. Щодня доєднуються студенти, які беруть на себе окремі обов’язки чи цілі напрямки»,  – розповідає голова Студентського парламенту ІФНМУ Михайло Луканюк.

Координаційний волонтерський Центр, який організували студенти-медики, розташований у центральному корпусі вишу. Містяни приносять сюди продукти, медикаменти, одяг, засоби гігієни. Волонтери відповідних напрямків сортують та розподіляють отримане.

«Найбільше відправляємо у Київ та Харків. Також постачаємо кухню місцевої тероборони,  –продовжує Михайло.  – Збираємо медикаменти, ведемо чіткий облік і сортуємо. Знаходимо транспорт і відправляємо на ту чи іншу ділянку необхідне за попереднім запитом. Наші логісти забезпечують потреби лікарень. Наша команда швидкого реагування – це дівчата і хлопці, які відгукуються на запит різних місцевих ініціатив та волонтерських пунктів…».

Також координаційний волонтерський Центр студентів-медиків відкрив рахунок на збір амуніції для військових. «Це дорогі закупівлі, але за добу ми зібрали 60 тисяч гривень на турнікети, наприклад. Плануємо швидко закупити та направити до місць призначення», – зазначає Михайло.

Альона Вдовиченко відповідає за напрямок медичного забезпечення. Каже, крім сортування, важливо ретельно перевірити термін придатності медикаментів.

«Нині кожна пара рук важлива для оборони країни. Дякуємо кожному, хто вірить в нашу армію», – кажуть студенти. – Ми переможемо».

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry