До Франківська заїхали 30 литовських велосипедистів на чолі з екс-прем’єром

Автор: Людмила Баран

13 Лип, 2015 13:04

До Франківська заїхали 30 литовських велосипедистів на чолі з екс-прем’єром

Івано-Франківськ 13 липня відвідала делегація з 30 литовських велосипедистів. Вони завітали в рамках велопробігу «United we bike for Ukraine». Очолив поїздку член литовського парламенту, екс-прем’єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс.

За словами Андрюса Кубілюса, вони планують подолати 500-кілометровий шлях між кількома десятками міст Західної України, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Велопробіг стартував у Львові, сьогодні його учасники прибули до Івано-Франківська, а за кілька  днів планують відвідати ще  Коломию та Яремче.Крайньою точкою, з якої велопробіг повертатиметься до Львова, стане Кам’янець Подільський.

Такий своєрідний велотур означає солідарність з Україною та її підтримку в цей важкий час.

«Таким чином ми намагаємось показати нашу солідарність з українцями, показати, що Україна є чудовим краєм для туризму. Проте не лише велопробігом, а й поширенням власного досвіду. Звичайно, сьогодні для вас це важкий час, але вас чекає прекрасне майбутнє. Воно не настане в один день, результати реформ не будуть миттєвими. Проте я сьогодні не бачу причин, які б заважали Україні стати нормальною європейською державою», – зазначив Андрюс Кубілюс.

Литовська делегація зустрілась з міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом.

«Цим велопробігом наші литовські друзі виявили солідарність з народом України. Я відкрито говорю, що в Україні сьогодні триває війна. Це нелегкий час для всіх нас, проте і сьогодні Україна залишається відкритою та гостинною для друзів. Таким чином представники інших дружніх держав підтримують нас, підтримують Україну в її боротьбі за незалежність. За це я особисто їм щиро вдячний», – зазначив міський голова.

Наостанок, Андрюс Кубілюс залишив запис у Книзі відгуків почесних гостей міста Івано-Франківська.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry