До Івано-Франківська з Німеччини доставили гуманітарну допомогу для військових

Автор: Людмила Баран

30 Jun, 2014 13:40

Поділитись публікацією
До Івано-Франківська з Німеччини доставили гуманітарну допомогу для військових

Обласна «Самооборона» 30 червня представила першу партію благодійної гуманітарної допомоги, одержаної з Німеччини. Її буде передано місцевим військовим та для потреб обласних закладів соціального спрямування.

“Самооборона вийшла на співпрацю з Німеччиною. Перший раз сьогодні німці завезли нам медикаменти і все необхідне для військових. Зараз ми будемо налагоджувати подальшу співпрацю. Німці передаватимуть допомогу Самообороні, а ми будемо відвозити її на Схід нашим військовим”, – сказав координатор Самооборони в Івано-Франківській області Ярослав Наваляний.

У коробках і пакетах, які вивантажили перед міськрадою, вмістили постільну білизну, медикаменти, спеціальні ходулі для поранених та інші речі для лікування та побуту військових. Їх закуповували небайдужі громадяни Німеччини з міста Росток.

“Коли укомплектуємо весь набір, щоб завантажити фуру, будемо вирушати на Схід. Ми відвозимо допомогу суто на блокпости, тому що є неодноразові факти крадіжок на складах. Ми будемо передавати ці речі військовим у руки”, – говорить Ярослав Наваляний.