До кінця жовтня всі прикарпатські РДА можуть мати нових голів, – Денис Шмигаль (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

22 Жов, 2019 19:14

До кінця жовтня всі прикарпатські РДА можуть мати нових голів, – Денис Шмигаль (ВІДЕО)

В інтерв’ю ТРК “РАІ” голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль розповів, як відбирають кандидатів на посади голів районних держадміністрацій, та коли вже будуть відомі імена нових очільників РДА.

Читайте також: Незабаром на Франківщині можуть відкрити частину продуктових ринків

Нагадаємо, в серпні Шмигаль оголосив про початок прийому резюме кандидатів на посаду очільників усіх 14-ти райдержадміністрацій Прикарпаття. Бажання стати головами прикарпатських РДА висловили понад пів тисячі осіб.

Голова франківської ОДА Денис Шмигаль зазначив, що вперше в історії відбір на посади відбувається через проєкт команди президента LIFT, інформує “Галка”.

“Ми отримали близько пів тисячі резюме через цей інструмент. Він добрий, бо там фактично в електронному форматі проводилися тестування всіх кандидатів, які подали свої резюме й анкети. Ті, хто прийшли електронні тести (психологічні, на знання законодавства), мали телефонні інтерв’ю з експертами проєкту, далі були розмови зі мною. Через мене на співбесідах пройшли вже близько 60 людей. Далі – фінальні співбесіди з кадровою комісією в офісі президента. І на підставі усіх цих матеріалів, співбесід, аналізів приймається рішення. Тоді вже президенту на підпис подається розпорядження про призначення голови РДА”, – розповідає Шмигаль.

Голова франківської облдержадміністрації каже, що зараз ця робота – вже на фінішній прямій.

“Наразі ми вже практично на виході. Мені залишилося провести лише кілька співбесід, щоб заповнити певні ніші: у нас є 14 районів, значить мають бути і 14 голів. Сподіваюся, до кінця жовтня президент підпише розпорядження про призначення всіх голів РДА”.

Денис Шмигаль переконує, відбір є абсолютно незалежним і чесним.

“До відбору залучені спеціалісти з міжнародних кадрових агентств, які дбають про свою репутацію. Також зазначу, що ті люди, які пройшли всі тести та співбесіди, але не встигли дойти до пізніх етапів відбору, залишаються в кадровому резерві. І цей резерв – це добра основа для того, щоб підбирати людей в обласні чи районні адміністрації. Це хороша практика. Думаю, на багато посад ми будемо в майбутньому такі відбори проводити”, – додав очільник ОДА.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry