До кінця війни тарифи на транспорт не піднімуть, – Смушак (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

07 Бер, 2024 20:09

Поділитись публікацією
До кінця війни тарифи на транспорт не піднімуть, – Смушак (ВІДЕО)

Заступник міського голови Франківська Михайло Смушак розповів, що до кінця війни франківцям не піднімуть тарифи на громадський транспорт, як це трапилося у Чернівцях.

Про це Галка запитала у Смушака в прямому етері програми “Запитай у влади” на ТРК “Вежа”.

Смушак каже, що тариф на громадський транспорт у Франківську є економічно необґрунтованим. З міського бюджету платяться компенсації перевізнику.

“Компенсація йде, якщо їде пенсіонер, учень чи людина, яка має відповідні пільги. Звичайно, що міський бюджет зобов’язаний оплатити такі проїзди, бо ми ж і замовили, щоб вони були безплатні”, – зазначає Смушак.

З іншого боку, Смушак вважає, що підприємство мало б мати свої доходи. Бо такий перевізник мав би бути самодостатнім, каже заступник міського голови. 

“Ми їдемо по картці “Галка” за 8 гривень, плюс величезні відстані до сіл. Я думаю, що ми прийдемо з часом до того, що тарифи будуть диференційовані на міські маршрути й на маршрути до віддалених сіл”, – каже Смушак.

Наразі транспорт на це підприємство, закупляють за кошти з міського бюджету.

“Але ми розуміємо і ту проблему, яка є сьогодні. Люди не мають грошей. Особливо пенсіонери з тою мізерною пенсією. Людям не вистачає банально на прожиття і підняти зараз їм тариф на транспорт… Я думаю, що до кінця війни не буде ніхто чіпати цей тариф”, – завершив Смушак.

Раніше Галка писала, що від березня зросла вартість транспортної картки “Галка”.

Читайте також: З дев'ятого травня на перехресті Довженка-Дорошенка — нова схема руху (ФОТО)