До Луганської області відправили літературний вантаж з Івано-Франківська (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

26 Nov, 2014 13:39

Поділитись публікацією
До Луганської області відправили літературний вантаж з Івано-Франківська (ФОТО)

Вісім тисяч книжок та іншу гуманітарну допомогу від Івано-Франківщини відправили до Луганської області. 

Читайте також: Великі несподіванки почнуться під час підрахунку голосів на виборах, - Черненко

Літературу мешканці області збирали в рамках акції “Книжкові мости єднають серця”, яку організував Департамент інформаційної діяльності ОДА. Сьогодні, 26 листопада,  активісти Самооборони завантажили до машини пачки з книжками, які відсортували в Обласній науковій бібліотеці. Їх повезуть до Сєвєродонецька, де зараз розташована Луганська обласна адміністрація. 

“Ми вже возили медикаменти, спецзасоби, харчі та інші речі. А цього разу вперше  веземо книжки. І також  одежу – близько 80-100 мішків, які принесли на наш прийомний пункт мешканці Прикарпаття. По дорозі маємо заїхати до діточок в один із сиротинців, який евакуювали з Луганська. Крім того, веземо ковдри, теплі речі для солдатів, медикаменти харчування і питну воду “, – розповів Юрій Лоп’янецький, координатор івано-франківської Самооборони.

Минулого тижня книжки силами місцевої влади  до Слов’янська привезли першу частину благодійного літературного вантажу.

“Маю таку інформацію, що наші книжки зустріли з великим позитивом. Незважаючи на те, що в наших регіонах, можливо,  є ментальні розбіжності, але, думаю, що в нас є набагато більше спільних рис, більше, ніж мотивів стріляти один в одного, – зауважила Олена Черненко, головний спеціаліст Департаменту інформації ОДА. – Найбільше їх зацікавила дитяча література. Напевно, для виховання дітей. Але так само і художня, й історична література їх зацікавила”.

Фото – Юрій Гриньків/ Galka.if.ua