До Верховини на пісенний фестиваль їдуть атовці з усієї України (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

09 Січ, 2019 21:11

До Верховини на пісенний фестиваль їдуть атовці з усієї України (ФОТО, ВІДЕО)

З 12 по 15 січня на Прикарпатті пройде всеукраїнський з’їзд «Пісні народжені в АТО».

У Верховині Івано-Франківської області на фестиваль збираються ветерани війни на Донбасі та волонтери з усієї України.

Організувала фестиваль ГО «Івано-Франківська спілка ветеранів АТО». Співорганізатори – ІФ ОДА, Верховинська РДА,  радіо «Західний полюс» та ГО «Івано-Франківська міська асоціація учаснмків АТО» .

Крім учасників з Прикарпаття, чекають не менше 50 гостей із Києва, Вінниці, Запоріжжя, Дніпра, Луганська, Хмельницького та Рівного.

«Перший всеукраїнський з’їзд волонтерів та учасників АТО/ООС має на меті молодіжне національно патріотичне виховання, об’єднання регіонів України на національних культурних традиціях. Крім того, з’їзд стане заходом психологічної реабілітації для ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей», – кажуть організатори.

У програмі фесту, крім пісень, передбачені екскурсії верховинськими музеями, знайомство з карпатськими традиціями та багато спілкування.

Фестиваль у суботу, 12 січня, відкриють відомі українські гурти «Мотор’ролла» і «КораЛЛі». Початок о 19.00. У неділю ввечері – «Гуцульські мелодії». А на третій день з концертом «Пісні народжені в АТО» виступлять ветерани війни на Донбасі і волонтери.

Довідка. Музичний фестиваль «Пісні, народжені в АТО» стартував у Дніпрі ще у 2016 році. Нині він набуває масштабу та щороку поповнюється новими виконавцями, серед яких військові та волонтери. У грудні 2018 року в Києві презентували вже третій альбом проекту.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry