До військових частин із Прикарпаття направлено 167 призовників

Автор: Людмила Баран

28 Кві, 2015 17:17

До військових частин із Прикарпаття направлено 167 призовників

До військових частин із Прикарпаття направлено 167 юнаків області. До кінця місяця ще 25 юнаків поповнять ряди Національної гвардії України. Призов та відправка команд проходить згідно встановлених завдань і відповідного графіка.

Про це повідомив обласний військовий комісар полковник Володимир Ярмошук, інформуючи про хід призову юнаків області на строкову військову службу весною 2015 року було заслухано 28 квітня на засіданні обласної призовної комісії, передає прес-служба ОДА.

Члени обласної призовної комісії заслухали звіт військових комісарів Долинського ОМВК та Івано-Франківського МВК про хід призову у зазначених районах та м. Болехові, а також інформацію посадових осіб призовних комісій Долинського району та міст Івано-Франківська і Болехова.

Зроблені окремі зауваження щодо роботи посадових осіб призовної комісії Долинського району. Їхнім колегам з обласного центру вказано на суттєві недоліки в організації призову та загрозу невиконання встановлених планових завдань.

На завершення було заслухано інформацію відповідального представника з відбору призовників області до Національної гвардії України. Його робота отримала схвальну оцінку членів комісії.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...