Добровільну пожежну дружину планують створити в Дубовецькій громаді

Автор: Застава Максим

25 Feb, 2021 16:40

Добровільну пожежну дружину планують створити в Дубовецькій громаді

В обласному управлінні ДСНС обговорили створення добровільної пожежної дружини в Дубовецькій територіальній громаді.

Читайте також: Книжки прикарпатців у списку найкращих за версією PEN Ukraine 2020

Обговорення влаштували 24 лютого, в якому брали участь начальник Управління Володимир Чернецький та голова ОТГ Павло Андрусяк.

Як зауважив Володимир Чернецький, в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади, саме на об’єднані територіальні громади покладається функція створення системи цивільного захисту. Вона регулює відносини, пов’язані із захистом населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій, реагування на них, функціонування місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Своєю чергою Павло Андрусяк розповів, що на території громади, а саме в селі Лани, є приміщення, де може розташовуватися добровільна пожежна дружина та центр безпеки життєдіяльності. За основу створення центру в Дубовецькій ОТГ взято  навчальний центр, який функціонує в місті Ополе Республіки Польща. У майбутньому планується підписання тристороннього договору між Управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області, Дубовецькою ОТГ та Департаментом освіти, науки та молодіжної політики ОДА щодо створення та функціонування підрозділу добровільної пожежної охорони та центру безпеки життєдіяльності на території даної громади.

На базі такого центру, планується проведення уроків безпеки життєдіяльності для школярів з усієї області, а також відпрацювання практичних навичок поводження у різних небезпечних ситуаціях. Управління ДСНС в області надасть всю методичну допомогу щодо реалізації даних проєктів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry