Доброволець з Прикарпаття, Герой України Дмитро Коцюбайло – у списку Forbes “30 до 30”

Автор: Костинюк Олександр

22 Aug, 2022 13:02

Поділитись публікацією
Доброволець з Прикарпаття, Герой України Дмитро Коцюбайло – у списку Forbes “30 до 30”

Forbes утретє публікує національний список «30 до 30» – молодих українців, які відбудовуватимуть країну

Читайте також: На війні загинув Герой України, доброволець з Прикарпаття Дмитро "Да Вінчі" Коцюбайло

Тридцятка 2022-го не схожа на попередні: два претенденти – Роман Ратушний та Олександр Кукурба – загинули за час складання списку. Четверо номінантів перебувають у російському полоні. 

Суть проєкту «30 до 30» – знайти та показати суспільству молодих людей, котрі впливатимуть на майбутнє своїх галузей. У цьогорічній тридцятці ті, хто захищає Україну сьогодні й здобуватиме перемогу завтра, ті, хто будуватимуть нову Україну після перемоги. Саме вони – вірогідні творці нової української економіки, освіти та архітектури, вони розширюватимуть межі вітчизняного культурного простору, пише Forbes, передає “Галка”.

“Де наші герої зараз? Захищають Україну на землі та в небі, забезпечують воїнів, збирають десятки мільйонів гривень на «Байрактари», перебувають у російському полоні, документують війну у книгах, фільмах та розповідають про неї у піснях та стендапі, попри все розвивають свої бізнеси, надають якісну освіту школярам та виборюють нагороди престижних спортивних змагань”, – йдеться в повідомленні.

Досвід попередніх списків «30 до 30» показує: їхні герої здатні здобувати великі перемоги, як-от олімпійське золото чи тріумф на «Євробаченні» гурту Kalush Олега Псюка.

“Але в учасників цьогорічного «30 до 30» набагато складніше завдання – доведеться вибороти найважливішу перемогу в сучасній історії України. Вони не самі, вся Україна, весь цивілізований світ сьогодні разом. Разом переможемо!”

До списку “30 до 30” потрапив і доброволець з Прикарпаття, Герой України Дмитро “Да Вінчі” Коцюбайло.

Довідково. Дмитро – учасник російсько-української війни з 2014 року. На початку грудня 2021 року отримав з рук президента Володимира Зеленського найвищу державну нагороду – звання Героя України.

Військовий долучився до сил опору російському вторгненню ще у 2014-му, коли йому було 18 років. Коцюбайло є першим добровольцем, який прижиттєво отримав звання героя.

Він ніколи не був у лавах ЗСУ, пройшовши найгарячіші точки війни з росіянами у складі Добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

«Це відзнака кожного, хто у 2014-му взяв до рук зброю та кому увесь цей час доводилося називати себе волонтерами чи ким завгодно», – сказав Коцюбайло після отримання нагороди.

Зараз він командує ротою добровольців, яка бере участь у бойових діях на сході.