Добровольцю, снайперу Нацгвардії з Прикарпаття встановили пам’ятну дошку (ФОТО)

Автор: Борис Марія

03 Чер, 2016 17:01

Поділитись публікацією
Добровольцю, снайперу Нацгвардії з Прикарпаття встановили пам’ятну дошку (ФОТО)

Нещодавно у селі Ямниця на фасаді Ямницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за ініціативи громадськості, керівництва закладу, сільської влади відкрито пам’ятну  дошку Руслану Юрчишину.

Читайте також: У телешоу на центральному каналі з'ясовуватимуть, від чиїх рук загинула п'ятимісячна дівчинка на Прикарпатті

Він доброволець, снайпер Національної Гвардії України, за покликанням – художник, який отримав важке поранення на блокпосту № 34 у с. Кримське Луганської області. Помер Герой 01 січня 2016 року після довготривалої реабілітації, інформують на сайті Тисменицької РДА.

У заході взяли участь та вшанували пам’ять бійця: заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, радник голови Тетяна Градюк, яка передала слова  щирої подяки за воїнську звитягу  та велику жертовність  родичам та близьким Руслана Юрчишина від голови Тисменицької районної ради Романа Крутого, депутат Івано-Франківської обласної ради Роман Ткач, сільський голова села Ямниця Микола Зелінський, директор Ямницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Наталія Винник, побратими, волонтери, родичі, друзі Героя.

Право відкрити пам’ятну плиту надали учасникам АТО Тарасу Самсонову та Володимиру Резі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іванофранківці попрощалися зі снайпером Національної гвардії Русланом Юрчишином (ФОТО)

Франківський снайпер Нацгвардії Руслан Юрчишин: “Наша першочергова перемога – порядок в країні, ще попереду”

Фото Володимира Заника

Теги: