Добровольцю з Прикарпаття, який рік воює в АТО прислали повістку. Батько бійця “направляє повістку військовому комісару”

Автор: Турій Роман

03 Вер, 2015 07:01

Добровольцю з Прикарпаття, який рік воює в АТО прислали повістку. Батько бійця “направляє повістку військовому комісару”

Косівсько-Верховинський військовий комісаріат надіслав повістку добровольцю з Прикарпаття, котрий рік воює на Сході. Обурений батько бійця “направляє повістку військовому комісару”.

Ситуацію і своє ставлення до неї чоловік виклав разом з документами в мережі Фейсбук:

“От сьогодні 02 вересня 2015 року наша сім’я отримала повістку від Косівсько-Верховинського об’єднаного військового комісаріату на ім’я молодшого сина Михайлишина Дмитра Ярославовича, 1995 року народження. Отримала. Мама прийшла з цим додому. І до тепер не може прийти до тями. А я хочу запитати, як батько, у всіх працівників військового обліку від селищного до військоматівського рівня – бюрократи у Вас на печатці написано що Ви належите до Міністерства Оборони України чи ні?. У цьому Міністерстві Оборони України служать два мої сини. Старший Ігор з червня 2014 року. Молодший Дмитро з серпня 2014 року. І пішли вони служити Україні як добровольці. Вони служать і до даного часу. Пройшли всі гарячі точки на Сході. Вся Україна знає про них з засобів масової інформації. А от Косівський військомат та Кутська селищна рада цього не знає. Хоч би хтось з цих служб за цей рік прийшов би до нас та спитав, як Ви, як Ваші хлопці, як у них служба? Та ні вони пишуть повістки, пишуть повістки щоб поставити галочку у звіті про виконану роботу. Так от я направляю їм через ЗМІ повістку – майор Ю.М. Голуб (військовий комісар Косівсько-Верховинського військового комісаріату) та Григорчук Н.Ю. (спеціаліст по військовому обліку Кутської селищної ради) викликаю Вас на протязі вересня місяця 2015 року прибути у селище Кути по вул. Панченка, 15 Косівського району для ознайомлення з документами військовослужбовців Міністерства Оборони України. За неприбуття штрафувати не буду, але оцінку свою висловлю знову через ЗМІ. До цього долучаю скан повістки та довідки про службу в ЗСУ молодшого сина”, – пише Ярослав Михайлишин.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry