Добвенко розповів про питання, які лобіює для прикарпатців у держбюджеті-2018

Автор: Застава Максим

22 Жов, 2018 21:29

Поділитись публікацією
Добвенко розповів про питання, які лобіює для прикарпатців у держбюджеті-2018
18 жовтня Верховна Рада підтримала у першому читанні Проект Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» із пропозиціями народних депутатів України.

Читайте також: На Тисмениччині для мешканців чотирьох сіл запрацювала амбулаторія (ФОТО)

Парламентарі, які представляють інтереси громадян Івано-Франківської області, спільно із обласною держадміністрацієюпостійно докладають зусиль для забезпечення достатнього фінансування бюджетних програм області та збільшення обсягів виконаних робіт за програмами будівництва і відновлення доріг Карпатського регіону.

Зокрема, Михайло Довбенко запропонував низку пропозицій, які були попередньо підтримані і зараз опрацьовуються Міністерством фінансів для подальшого затвердження. Продовжується обговорення пропозиції щодо збільшення суми додаткової дотації місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я для обласного бюджету Івано-Франківської області на 137 млн.грн., а пропозиція щодо збільшення на 8 млн.грн. суму бюджетної субвенції з метою забезпечення повноцінної та своєчасної оплати праці медиків області – вже була підтримана та надано відповідне доручення Уряду, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Також Михайло Довбенко запропонував передбачити у державному бюджету кошти на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – програму, аналогічної до тієї, завдяки якій протягом 2015-2018 років були профінансовані сотні культурних, спортивних, освітніх, медичних та інфраструктурних проектів на всій території області.

Крім того, за підтримки народного депутата також збільшено видатки на здійснення мистецьких фестивалів, зокрема підготовки і проведення в м. Івано-Франківськ ІV Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

Як зазначив Михайло Довбенко, це не є останнім етапом і він готовий спільно із іншими народними депутатами, місцевими адміністраціями та органами місцевого самоврядування і надалі прикладати максимум  зусиль для забезпечення громади Прикарпаття фінансовими ресурсами, достатніми для реалізації всіх запланованих видатків.

Теги: