Доцентка франківського вишу – у ТОП-10 успішних вчених-жінок України

Автор: Костинюк Олександр

02 Лис, 2020 18:02

Поділитись публікацією
Доцентка франківського вишу – у ТОП-10 успішних вчених-жінок України

Доцентка кафедри хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету Тетяна Татарчук увійшла в ТОП-10 вчених-жінок Української Премії “Для жінок у науці” глобальної програми L’Oréal-UNESCO у 2020 році.

Читайте також: Прикарпатські вчені увійшли до престижного рейтингу науковців у світі

З відповідними результатами онлайн-засідання журі конкурсу на Українську Премію “Для жінок у науці – 2020” можна ознайомитися тут: https://www.forwomeninscience.in.ua/.

Тетяна Татарчук має індекс Гірша 20, більше 1100 цитувань та понад 50 наукових публікацій (згідно наукометричної бази даних Scopus), інформує “Галка” з посиланням на сайт університету.

“Наша науковиця очолює Навчально-науковий центр хімічного матеріалознавства та нанотехнологій. Тетяна Татарчук отримала можливість реалізувати у 2020-2021 рр. двосторонній українсько-польський науковий проєкт “Фотокаталітичні гібридні системи для очищення води” спільно з науковцями Ягеллонського університету м.Краків (Республіка Польща)”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до умов конкурсу 10 листопада відбудеться заключний етап, за результатами якого буде визначено трьох переможниць Премії.

“Вітаємо доцентку Тетяну Татарчук та бажаємо подальших наукових успіхів!”, – додають на сайті ПНУ.