Доки існує ДАІ – на дорогах міста залишатиметься бардак, – Вадим Войтик

Автор: Турій Роман

04 Лип, 2015 16:29

Доки існує ДАІ – на дорогах міста залишатиметься бардак, – Вадим Войтик

Доки існує ДАІ – на дорогах Івано-Франківська залишатиметься бардак. Виправити який може лише створення підконтрольної громаді муніципальної поліції, – вважає член виконкому та комісії з безпеки руху Вадим Войтик. 

Читайте також: Громада не знає, яким майном володіє, - Войтик про реєстри

Як раніше повідомляла “Галка”, ДАІ продовжує саботувати встановлення острівців безпеки на Івасюка. У свою чергу інспектор організації дорожнього руху УДАІ УМВС в області Віталій Царьов спростував цю інформацію. За його словами ДАІ не дозволяла встановлювати острівців безпеки, через невідповідність виконання робіт підрядником і проекту.

“Днями я написав, що ДАІ саботує встановлення встановлення острівців безпеки. На що отримав як приватний дзвінок з ДАІ, так і публічну відповідь в одному з інтернет-змі. І я б звісно повірив, що все так і є, якби не один простий факт: острівців так і нема.

І причина проста: РІК тривали погодження такої простої і загальноприйнятої в Європі конструкції. Причому спершу ДАІ вважало, що острівець взагалі не доцільний. Адже він так заважатиме фурам на міській дорозі. Потім – що треба ще розширити і без того широченну та небезпечну Івасюка. Потім, навіть після погодження, не сподобались тумби, причому вже встановлені, скажімо, у Львові”, – написав у спільноті Типовий Франківськ Вадим Войтик.

“Тому нагадаю, що саме ДАІ зупинило проект розвантаження центру. Саме ДАІ заперечує щодо виділення в окрему чітко відділену смугу маршрутного руху на Дністровській, саме ДАІ жодним чином не впливає на бардак з паркуванням, саме ДАІ закриває очі на порушення ПДР маршрутками, імітуючи час від часу показові рейди.

Натомість саме ДАІ влаштувало цілодобову виставку самих себе біля Пасічнянського мосту. Незаконну між іншим”.

“Висновок один: доки існує ДАІ – на дорогах міста залишатиметься бардак. І рішення цієї проблеми є. Ліквідація цього осередку хабарництва та створення підконтрольної громаді муніципальної поліції. Сподіваюсь, то вже не за горами”, – переконаний Войтик.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...