“Докладемо усіх зусиль, аби села Прикарпаття отримали нове дихання і наші краяни повертались додому” – Василь Вірастюк (ФОТО)

11 Бер, 2021 09:05

“Докладемо усіх зусиль, аби села Прикарпаття отримали нове дихання і наші краяни повертались додому” – Василь Вірастюк (ФОТО)

Транспортне сполучення, жахливі дороги, відсутність вуличного освітлення та роботи – типові проблеми, через які молодь та люди працездатного віку нині залишають села Прикарпаття.

Читайте також: Мені до тривалих змагань не звикати, - Вірастюк про скандальну перемогу на довиборах на Прикарпатті

Так, днями Василь Вірастюк відвідав села Красна, Середній Майдан, Саджавка, Вишнівці та Гвізд.

«Шокований такою кількістю покинутих хат. Транспортного сполучення з містом практично немає. Більшість мешканців сіл абсолютно ізольовані від нормальної інфраструктури, а молоді люди їдуть у міста й не повертаються. Сумна картина. Але люди готові закочувати рукави та разом працювати над розв’язанням проблем!» – каже Вірастюк.

Український спортсмен розповів місцевим жителям про ініціативу Президента України Володимира Зеленського – інфраструктурну програму «Нове село», спрямовану на відродження українського села: зокрема, про створення робочих місць та відновлення інфраструктури в сільській місцевості. Нагадаємо, що про ініціативу Президент Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» у Києві.

«Наразі готуються 1600 інфраструктурних проєктів у кожне село. Програма поки що розрахована на 9-10 років. Половину, 500-600, планують зробити за найближчі три з половиною – чотири роки. Докладемо усіх зусиль, аби села Прикарпаття отримали нове дихання і наші краяни повертались додому», – зауважив Вірастюк.

За словами Володимира Зеленського, реалізація таких проєктів може бути профінансована коштом спонсорів або за підтримки бізнесу. Окремо для села також розробляються економічна програма, програма з розвитку АПК, пов’язана з малими фермерськими господарствами та їхньою підтримкою, програма розвитку тваринництва.

Партнерський матеріал

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...