Долинський райсуд знову повернув прокурору обвинувальний акт відносно Коцаби (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

21 Січ, 2019 14:26

Поділитись публікацією
Долинський райсуд знову повернув прокурору обвинувальний акт відносно Коцаби (ВІДЕО)

Сьогодні, 21 січня Долинський районний суд Івано-Франківської області повернув прокурору прокуратури Івано-Франківської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні про обвинувачення Руслана Коцаби.

Читайте також: З'явилося відео "теплої" зустрічі із зеленкою та яйцями скандального Коцаби у Франківську

Як відомо, його звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 111, ч1 ст. 114-1 КК України разом з іншими матеріалами кримінального провадження. Йдеться про державну зраду і перешкоджання ЗСУ у особливий час.

У суді повідомили, що обвинувальний акт не містить формулювання обвинувачення Коцаби відповідно до положень процесуального закону, в ньому лише викладені фактичні обставини кримінальних правопорушень і їх правова кваліфікація.

Прокурор має право повторно направити в суд обвинувальний акт після усунення порушень.

Більш детально прослухати текст ухвали можливо за посиланням.

Нагадаємо, з цієї ж причини Долинський райсуд  повернув прокурору обвинувачення проти Коцаби (ВІДЕО) у лютому 2018 року.

Нагадаємо, у травні 2016 року Івано-Франківський міський суд визнав винним Руслана Коцабу у перешкоджанні діяльності ЗСУ в особливий період і призначив покарання у вигляді 3,5 років ув’язнення. Перед цим він на особистому YouTube-каналі опублікував відео, у якому критикував владу і пояснював, що не хоче «йти на громадянську війну».

У липні 2016 року Руслана Коцабу виправдали, а справу закрили. Однак вже у червні 2017 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасував виправдальну ухвалу Апеляційного суду Івано-Франківської області, повернувши справу скандального блогера на повторний розгляд.

Теги: