Доля країни буде вирішуватись на сході, а саме в Маріуполі – комбат «Азову» закликає зголошуватися до лав батальйону

Автор: Турій Роман

01 Sep, 2014 07:35

Поділитись публікацією
Доля країни буде вирішуватись на сході, а саме в Маріуполі – комбат «Азову» закликає зголошуватися до лав батальйону

Існування Незалежної України опинилось під загрозою. Світ ігнорує війну, яку веде проти нас Росія. Ми маємо повністю покладатись тільки на свої сили, бо ця війна – вирішальна. Зараз від нас залежить майбутнє України, яка або стане сильною незалежною державою, або припинить своє існування. Доля країни буде вирішуватись на сході, а саме в Маріуполі. Якщо ми його втратимо – втратимо контроль над півднем, а далі і над всією Україною.

Читайте також: На Івано-Франківщині агітаційний фальстарт парламентської кампанії - ОПОРА (ФОТО)

Про це заявив комбат батальйону «Азов» Андрій Білецький.

«В зв’язку з цим закликаю усіх націоналістів об’єднатись під прапорами Батальйону “Азов” та довести всьому світу, що ми гідні називатись нащадками наших славетних пращурів та що дух лицарства веде нас до перемоги над будь-яким ворогом!

Також зараз вкрай необхідні кваліфіковані спеціалісти: водії та механіки важкої техніки, артилеристи, зенітники, інструктори, сапери, інженери з фортифікації та снайпери.

Для вступу в Батальйон “Азов” потрібно з’явитись в навчально-мобілізаційний центр, що знаходиться за адресою: провулок Шевченка 5 (м.Майдан Незалежності) в місті Київ.

З собою мати: трудову книжку, військовий квиток, паспорт і 4 його ксерокопії, ідентифікаційний код і 4 його ксерокопії, 6 фотографій 3х4, 2 фотографії 9х12, військову форму (будь-яку), кепку, каремат, спальний мішок, берці, засоби особистої гігієни, металеву тарілку, ложку,чашку.

МОБІЛІЗАЦІЙНІ НОМЕРИ: 096 114 88 33 , 096 114 88 00», – заявив Білецький.

Теги: