Долинянин, який звільняв Херсон, пройшов кастинг на «МастерШеф» (ВІДЕО)

Автор: Андрій Макітра

11 Лют, 2024 16:15

Поділитись публікацією
Долинянин, який звільняв Херсон, пройшов кастинг на «МастерШеф» (ВІДЕО)

Владислав Кецмур з міста Долини пройшов кастинг на 13 сезон кулінарного телепроєкту “МастерШеф”. До цього Владислав воював у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді та разом із побратимами взяв участь у звільненні Херсону.

Про це пише Галка з посиланням на телеканал СТБ.

Нещодавно відбулась прем’єра 13 сезону кулінарного проєкту «МастерШеф», куди й потрапив долинянин Владислав Кецмур.

На шоу він розповів, що зараз працює адміністратором в ресторані італійської кухні. До цього Владислав воював на російсько-українській війні.

“Коли почалася війна, я був у Німеччині, де працював в іспанському ресторані. Та 24 лютого переді мною постав вибір: або я залишаюся там, або повертаюсь і заслуговую життя тут, як українець”, – розповів Владислав.

Чоловік каже, що приїхав, щоб захищати Україну. Зізнається, що спершу йому було страшно на війні.

“Потім проходить час, ти звикаєш і це вже більш стає такою постійною рутиною, що нагнітає. Якщо мої побратими дивляться мене, то я передаю їм велике-велике вітання, група “Ехо-1″.

Зараз я звільнений зі служби по стану здоров’я. В мене була операція на серці у 2014 році. Я вже не витягував фізично. Стреси постійні. Був тиск. Погано почувався. Темніло в очах”, – поділився Влад.

Захисник додав, що він з побратимами був серед екіпажів, які “рухались берегом Дніпра” та зайшли у звільнений Херсон.

“Добре пам’ятаю день коли ми на бронетехніці заїхали у ці села, люди з квітами чекали нас. Кидали у нас квіти, вітали, витягували прапори. Це було чарівно. Я тоді відчував, що справді займаюсь тим чим потрібно, що моє місце зараз тут”, – розповів Владислав.

Каже, що прийшов на “МастерШеф”, щоб зробити крок до своєї мрії — передавати знання далі, когось навчати, бо має пристрасть та любов до кулінарії.

Владислав Кецмур презентував суддям філе лосося з пюре із цвітної капусти із зеленим соусом зі шпинату. У підсумку отримав три “так” від журі та білий фартух для участі в проєкті.

Читайте також: Владислав Кецмур і Галина Мартинюк з Прикарпаття продовжать боротьбу у “МастерШеф”