Dom.ria взяв участь у форумі-виставці нерухомості Івано-Франківська

Автор: Турій Роман

18 Лис, 2019 09:22

Dom.ria взяв участь у форумі-виставці нерухомості Івано-Франківська

9 жовтня в Івано-Франківську відбувся форум-виставка нерухомості “Real Estate IF Awards & Forum 2019”, організований місцевим відділенням Асоціації Фахівців з Нерухомості України.

В ролі головного партнера заходу виступив DOM.RIA – надійний та ПЕРЕВІРЕНИЙ сайт з продажу квартир, приватних будинків та земельних ділянок.

Головною метою форуму-виставки було об’єднання професійних ріелторів та забудовників Івано-Франківська задля створення більш цивільного та прозорого ринку нерухомості України. Під час заходу гості могли ознайомитися з останніми проектами новобудов міста, скористатися спеціальними пропозиціями щодо купівлі первинного житла, налагодити ділові зв’язки та обмінятися професійним досвідом. По завершенні зустрічі відбулося урочисте нагородження кращих ріелторів, агентств нерухомості та компаній-забудовників року. Розважальну атмосферу та гарний настрій гостям забезпечив музичний гурт Frida band.

Найбільші труднощі в плані організації форуму-виставки “Real Estate IF Awards & Forum 2019” допоміг вирішити партнер Асоціації Фахівців з Нерухомості України Dom.ria, з яким напередодні заходу було підписано меморандум про співпрацю. Сподіваємося, що спільний досвід обох організацій допоможе Івано-Франківську стати містом-лідером на ринку нерухомості України за такими показниками як прозорість, відкритість та чесність конкуренції, а покупці будуть мати справу лише з перевіреними квартирами.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...