Донатити треба гучно, — комік Антон Тимошенко про “тихі” перекази на ЗСУ від Верби та інших блогерів (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

09 Oct, 2023 13:12

Поділитись публікацією
Донатити треба гучно, — комік Антон Тимошенко про “тихі” перекази на ЗСУ від Верби та інших блогерів (ВІДЕО)

Вдруге гостем проєкту “Розмова” став Антон Тимошенко — популярний український стендап-комік.

Читайте також: Зірками ще не будемо довго, — співак Коля Сєрга про службу у війську й власні трансформації (ВІДЕО)

Цього разі Антон розповів ведучому Сергію Лиховиді про ставлення до Коломойського, що думає про “швидку перемогу” та “тихі” донати Юлії Верби.

“Я хочу сказати, що Циганик, Алла Мазур, Горбунов, Наталія Мосейчук — нікчеми.

Я розумію, що вони працюють на олігархічному каналі, і розумію, що наше телебачення багато в чому завдячує олігархам, бо вони крали гроші, але щось вкладали в медіа, тому наше телебачення краще за європейське. Але прийти й публічно підтримати олігарха, ще й казати те все, що вони казали — це не просто підтримка олігарха, для мене, це якась просто неймовірна наглість, людям просто плюнули в обличчя. Прийти й сказати: “Так, я працюю на олігарха, а ти лох — ні, я заробляю, а ти — ні. І мені плювати на репутацію, бо я прийду зараз в суд і скажу, що якщо ви хочете, щоб путін заплакав…

Наталя Мосейчук — масовка Коломойського. Олександр Ткаченко- був міністром, був поважно людиною, і він приходить і облизує олігарха — просто фу!”.

– А ти взагалі зараз щасливий?

– Ні. Хоча були радісні, приємні моменти, кар’єрні чи особисті, чи з батьками, але в цілому відчуття ніби емоції притуплені. Все доволі посередньо сприймається. Є моменти прикольні й радісні, є сумні, але в цілому — середньо.

Радісні моменти є, але на фоні загальної трагедії воно так сприймається… однаково в контексті війни. Мені важливо, щоб я був ефективним.

Життя у мене чудесне, аж соромно жити це життя, хоч я і скромно намагаюсь його жити.

– Чи уявляєш ти, що тобі прийде повістка і доведеться взяти зброю до рук? Ти собі цю ситуацію моделюєш?

– Моделюю і намагаюсь моделювати її частіше, щоб легше це було сприймати.

Я не налаштовуюсь на швидку перемогу. Я не люблю оці настрої – “Перемога — вже завтра, ми влітку в Криму тощо”. Я ніколи в це не вірив.

Я налаштовуюсь на вічну війну, бо коли думаєш, що війна буде вічно — ти не особливо переживаєш за життя.

Я розумію, що я занадто мало часу приділяю підготовці, бо я так і не походив на серйозні курси, я тільки на стрільбу ходив. Тому я цим займусь, як тільки закрию питання з туром, принесу кошти, виправдаю своє “не служіння” – роботою культурно-фінансовою. Потім закінчаться тури, я вже маю тоді й підготовкою зайнятись краще, щоб і психологічно бути готовим краще, ну і мати хоча б якісь базові навички.

На права треба давно здати, машину водити навчитись треба, далі стрільби, треба якісь дрони — треба цим займатись, треба про це думати.

– З приводу конфлікту з блогеркою Юлією Вербою.

– У деяких блогерах мене дратує, що вони популяризують думку, що по-тихому донатити — це правильно, що усі, хто показують донати — ті хвальки. Хоча, звичайно, що ні! Треба показувати людям!

Донатити потрібно гучно.

Як писала “Галка”, Тимошенко і Притула висловилися про діяльність франківської блогерки Юлії Верби, яка на мільйонну аудиторію демонструє безтурботне життя, не проводить збори та не спонукає підписників допомагати ЗСУ.

Згодом Верба відповіла, що “донатить тихо”, бо не хоче цим хизуватися. Така її заява спровокувала ще палкішу дискусію. 

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.