Донецька торгово-промислова палата разом із партнерами відкрила мобільний коворкінг

Автор: Костинюк Олександр

15 Сер, 2022 17:59

Поділитись публікацією
Донецька торгово-промислова палата разом із партнерами відкрила мобільний коворкінг

Донецька торгово-промислова палата повідомляє про подальшу реалізацію нового проєкту «Мобільний Businessковоркінг+: підтримка, що перетворить складнощі на можливості».

Читайте також: З року в рік одне й те саме: депутати облради "забракували" програму розвитку області на 2021 рік

Проєкт підтримали міжнародні партнери, і протягом наступних місяців робочий простір для представників і представниць мікро-, малих і середніх підприємств, насамперед тих, хто був вимушений тимчасово переміститися до Івано-Франківщини, працюватиме за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Також Донецька ТПП співпрацює з Івано-Франківською торгово-промисловою палатою, спільно допомагаючи бізнес-спільноті не тільки відновити роботу, але й мати змогу стало розвиватися в нових умовах, передає “Галка”.

Саме про ці можливості йшлося під час відкриття мобільного коворкінгу. За словами президента Донецької торгово-промислової палати Максима Ануфрієва, такий майданчик для співпраці вкрай важливий під час війни: «У мобільному коворкінгу можна отримати бізнес- та юридичні консультації. Також тут є обладнанні місця для роботи. Тож ми віримо, що це місце стане важливим для розвитку бізнесу», – наголосив Максим Ануфрієв.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович підкреслив, що зараз співпраця бізнесу має неабияке значення, адже розвинена економіка – це теж своєрідний фронт, який треба тримати.

Для довідки:

Проєкт «Мобільний Businessковоркінг+: перетворимо складнощі на можливості для зростання» реалізується Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.