Донецький бізнес, і навіть маршрутки, збираються переїхати у Франківськ

Автор: Турій Роман

23 Жов, 2014 14:20

Поділитись публікацією
Донецький бізнес, і навіть маршрутки, збираються переїхати у Франківськ

З владою Івано-Франківська почали контактувати “бізнес-посли” Донбасу – вивчають можливість свого переїзду на Прикарпаття.

Читайте також: Відремонтовані комунікації, палати та коридори: у франківській лікарні оновили урологічне відділення (ФОТО)

Про це в ексклюзивному коментарі “Галці” повідомив заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик. За його словами, вже відбулося кілька зустрічей з працівником Донецької міської ради, який курує економічні питання. Останній вивчав можливість переміщення в обласний центр кількох донецьких бізнес-проектів.

“До Івано-Франківська хоче переїхати бізнес різного характеру – і металообробка, і нестандартне обладнання, і навіть транспортні перевезення. Ми вже їм передали усі матеріали про економічні можливості обласного центру”, – розповів “Галці” Богдан Білик.

Бізнесмени цікавляться вільними в Івано-Франківську виробничими площами та можливістю оренди земельних ділянок. На роботу вони готові брати місцевих мешканців.

За словами Білика, донецькі бізнесмени остерігаються не так фізичного руйнування своїх фірм та виробництв, а хочуть позбутися грошового тиску терористів з ДНР.

Теги: