Доній наполягає на тому, що воєнний стан буде ефективнішим ніж АТО

Автор: Турій Роман

20 Чер, 2014 08:48

Поділитись публікацією
Доній наполягає на тому, що воєнний стан буде ефективнішим ніж АТО

Народний депутат Олесь Доній наполягає на тому, що воєнний стан необхідно вводити, адже він буде ефективнішим за АТО.

Читайте також: Політичними вбивствами Росія моделює думку, що «хунта вбиває своїх опонентів» - політолог

Про це він написав у своєму Фейсбуці за результатами проведеного брифінгу.

«Розповів коротко, що собою уявляє воєнний стан, чому при ньому координація дій силовиків вище, аніж при АТО. Хто керує координацією дій та територією за умов АТО і за умов воєнного стану. Що керує воєнна влада, Генеральний штаб Збройних сил і Верховний головнокомандувач-Президент, а не голова Антитерористичного центру СБУ як зараз. Що під час воєнного стану ВР працює в обов’язковому порядку постійно( а під час АТО йде на літні канікули). Розповів, що воєнний стан вводиться на конкретний час, тож не жодним чином не заперечує перевибори(наприклад: на 2 місяці – воєнний стан на Луганщині і Донеччині, потім – перевибори ВР. Тобто – 20 серпня наприклад можна оголошувати перевибори). Розповів, що військова влада може звільняти держ.керівників на своїй території, контролювати медіа і т.п.
Власне виконав функцію РНБОУ. Бо саме Апарат РНБОУ мав би вести серед населення роз’яснювальну роботу, що таке АТО, і що таке воєнний стан», – говорить Олесь Доній.

Разом з тим політолог Павло Нусс, якого вважають пропрезидентським, говорить про те, що Петро Порошенко розширив повноваження керівництва АТО. В таких умовах, за словами політолога, введення воєнного стану є недоцільним.

Нагадаємо, раніше представники партії «Свобода» говорили про необхідність введення воєнного стану і навіть наполягали на тому, щоби внести в порядок денний звернення до Президента з вимогою ввести воєнний стан. Проте така ініціатива не набрала необхідної кількості голосів.

 

 

Теги: