Доній розповів про шахраїв-журналістів

Автор: Турій Роман

18 Apr, 2015 07:35

Поділитись публікацією
Доній розповів про шахраїв-журналістів

Колишній нардеп від Прикарпаття Олесь Доній розповів про шахраїв-журналістів, які написали, що «Олесь Доній займається в елітному фітнес-клубі».

Читайте також: Ми не стояли на Майдані для того, щоби в країні була створена нова монополія - політик

Політик каже, що він, дійсно, тренується п’ять разів на тиждень, проте вдома, так і кошти можна на заняттях зекономити і не витрачати час на доїзд чи від’їзд із закладу.

«Відкриваю цю новину: виявляється там йде мова про Олеся Довгого-депутата ВР від Кіровоградщини, колишнього секретаря Київради часів Черновецького. А до чого тут я? Поясню. Значна кількість читачів не залізе на саму сторінку, але назву прочитає. Ну, і подумає: екій він гад, жирує, по фітнес-клубах ходить… Мета шахраїв-журналістів,отже досягнута. Чи Ви думаєте, що то просто ледарі-журналісти? А я от думаю,що всі інформації, які спрямовані останнім часом проти мене, пов’язані з тим,що я один з небагатьох політків і громадських діячів з патріотичного середовища, хто наважується говорити про оборудки Президента, Прем’єра , депутатів та чиновників “нової влади”. Агов, владо! Можете скільки завгодно намагатися проти мене працювати, на мене це не вплине, все одно казатиму і писатиму те,що вважаю за доцільне», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Олесь Доній.

Теги: