Доній: Ух ти! Виявляється Турчинова не можна критикувати!

Автор: Турій Роман

28 May, 2014 17:47

Поділитись публікацією
Доній: Ух ти! Виявляється Турчинова не можна критикувати!

Народний депутат Олесь Доній дозволив собі розкритикувати дії в.о. Президента Олександра Турчинова, який окрім того є і Головнокомандувачем і спікером. Критика депутата визвала обурення у «Батьківщині». І навіть персональну заяву стосовно дій Донія.

Читайте також: Україна буде реагувати на авіацію РФ, як Туреччина - Турчинов

Прес-служба «Батьківщини» назвала Донія екранним політиком, заявила, що Турчинов зробив багато дієвих кроків і порадила політику розповісти про свою співпрацю із урядом Януковича.

«Олесь Доній належить до сформованої останнім часом групи політиків, які “знищують” блок-пости терористів у фейсбуці і здобувають “перемоги” над бойовиками в ефірах телеканалів», – відзначає прес-служба «Батьківщини».

Заява «Батьківщини, м’яко кажучи здивувала політика. Каже, що він неодноразово критикував і Кучму і Януковича, але ніколи не удостоювався із цього приводу персональної заяви.

«Ух ти! Виявляється Турчинова не можна критикувати! Ах, да, ще й нема за що критикувати! Те, що у Верховній Раді бардак-ну, тут же Турчинов ні до чого. Те, що незаконних сумісників не позбавляють посад, це, звісно Турчинов не винуватий. Ага, і голова Адміністрації Президента(нє, правильно-в.о, во!) Пашинський-сумісник на “громадських засадах”,тож яка ж тут провина Турчинова? Те, що Крим спокійно був відданий, ну, хіба це провина Турчинова? Дивні призначення на Сході-теж не його провина. Відсутність координації силовиків – теж. Винуватих слід шукати в інших місцях!», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Олесь Доній.

Проте, відзначає політик, за той бардак, який сьогодні існує, відповідати все ж доведеться, як би може цього комусь би і не хотілось.