Допомога біженцям з боку влади є неефективною та некомплексною

Автор: Турій Роман

13 May, 2014 08:15

Поділитись публікацією
Допомога біженцям з боку влади є неефективною та некомплексною

На території материкової України живуть зараз понад 15 тисяч переселенців із Криму. Такі дані громадських організацій, які опікуються переселенцями.

Самі переселенці та активісти, які ними опікуються, зазначають, що допомога біженцям з боку влади є неефективною, некомплексною, не має певної візії та розвитку.  Серед іншого вказується і невиконання гарантій соціального захисту, передбачених законом «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях», а також неефективність процедури реєстрації переселенців. Багато хто з переселенців до сьогоднішнього дня не зареєстрований, адже телефонуючи на «гарячу лінію» з питанням, чим їм можуть допомогти, вони отримують відповідь – нічим. 23 травня вони планують провести з’їзд у Києві.

Саме тому Карітас вирішив відкрити новий проект для переселенців. Працівники планують займатися не тільки питаннями допомоги в організації харчування та забезпеченням одягу, а й підшуковуватимуть переселенцям житло і роботу, надаватимуть правову і психологічну допомогу.