Допомога для переселенців: майже 7000 матраців і 2000 кухонних наборів отримали громади Прикарпаття від Міжнародної організації з міграції ООН (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

05 May, 2022 13:44

Допомога для переселенців: майже 7000 матраців і 2000 кухонних наборів отримали громади Прикарпаття від Міжнародної організації з міграції ООН (ФОТО)

П’ятого травня в ліцеї ім. В’ячеслава Чорновола роздали гуманітарну допомогу для вимушених переселенців від Міжнародної організації з міграції ООН громадам Івано-Франківського району.

Заступник голови “Просвіти” Михайло Січка розповідає, що загалом від МОМ ООН область отримала близько 7000 матраців і майже 2000 кухонних наборів, пише «Галка»:

«Ми зараз працюємо як регіональні представники МОМ ООН і роздаємо допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Ця організація має багато можливостей і допомагає Прикарпаттю. Отримали сім фур допомоги приблизно на суму 180 тисяч доларів, яку роздали у 59 громадах. Три громади відмовилися, бо не мали в цьому потреби. Цих сім фур вдалося завезти за тиждень. Найбільше часу забирає документація Раніше вже роздавали матраци і кухонні набори в районах, сьогодні завершальний етап – «дійшли» до Івано-Франківського району. Нашу роботу координували з військовою адміністрацією, щоб покрити всі потреби. Також комунікували з громадами і ділили допомогу залежно від запитів».

Михайло Січка додає – крім того, очікують на інші поставки, адже є потреба у продуктових наборах.

«Це, напевне, найбільша проблема. Американський фонд обіцяє нам постачати продуктові набори, вже підписали з ними договір».

Представник Єзупільської громади Юрій Жолоб каже, що допомога від Міжнародної організації з міграції ООН дуже важлива:

«У нас у громаді є близько 600 переселенців. Потреб є багато різного роду. Своїми силами ми організовували харчування та найнеобхідніше».


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry