“Допомога твоя – найсильніша зброя!”: в центрі міста триває масштабна волонтерська акція (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Жов, 2016 15:46

Поділитись публікацією
“Допомога твоя – найсильніша зброя!”: в центрі міста триває масштабна волонтерська акція (ФОТО)

14 жовтня на площі Ринок в обласному центрі відбувається масштабна волонтерська акція “Допомога твоя – найсильніша зброя!”.

Читайте також: Якісне обладнання = успішне майбутнє: як забезпечити школи Прикарпаття STEM-технікою (ФОТО, ВІДЕО)

«Об’єднання воїнів та волонтерів «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ» приурочили її до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України. Мета – не дати забути франківцям, що на Сході війна.

“Війна продовжується, а люди починають про неї забувати. Маємо нині кілька свят в один день, тому їхнім відзначенням хочемо допомогти армії, для всіх є щось цікаве – співи, малюнки, зброя, кухня”, – розповів один з організаторів Роман Дорожівський.

Тому у своєрідному волонтерському містечку працює одразу кілька локацій, інформують кореспонденти “Галки” з місця події. Фотовиставка з передової на десятки світлин показує, як нелегко нині українським бійцям на передовій.

Поруч дітки малюють кольорові послання до воїнів в АТО. Також тут же триває виставка зброї, якою обороняють Україну в АТО.

Також увагу франківців привертає концерт дитячої музики, і смачна кухня просто неба – пожертви з якої теж підуть на допомогу бійцям.

Цікаво, що гроші збирають у ящики від патронів. Акція триватиме до 18 години.