Допомога від Свідніци: Протягом трьох днів будуть оформлені документи щодо визнання вантажу, як гуманітарної допомоги

Автор: Турій Роман

20 Aug, 2014 19:39

Поділитись публікацією
Допомога від Свідніци: Протягом трьох днів будуть оформлені документи щодо визнання вантажу, як гуманітарної допомоги

Через бойові дії, які тривають в Україні, Івано-Франківськ продовжує приймає переселенців, які повинні пройти реєстрацію в регіональному штабі, що координує роботу з тимчасової реєстрації і тимчасового поселення осіб з південно-східних областей та АР Крим.

Читайте також: Приміщення департаменту соцполітики у Франківську не відповідає вимогам - шукають інше

У регіональному штабі діє соціальний супровід біженців, а також вивчення їхніх потреб, в тому числі й щодо отримання гуманітарної допомоги.

З метою забезпечення відповідною кількістю гуманітарної допомоги усіх переселенців, міська влада прийняла рішення звернутися за допомогою до міст партнерів, їх у Івано-Франківська є 22.

Сьогодні місто отримало перший вантаж від міста Свідніца (Республіка Польща), який містить товари першої необхідності, одяг, постільну білизну, обігрівачі, портфелі та інше шкільне приладдя.

Вантаж зустріли працівники „Червоного хреста”, начальник відділу міжнародних відносин Оксана Шийчук та директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська, скерували його на митницю, оформили документи та завезли на склад „Червоного хреста”.

„Протягом трьох днів через Міністерство соціальної політики будуть оформлені документи щодо визнання вантажу, як гуманітарної допомоги. Така підтримка – це дуже гарна ініціатива і ми сподіваємося, що це перша ластівка від наших міст-партнерів. Також нами відкрито розрахунковий рахунок, на який міста-побратими Івано-Франківська готові перерахувати кошти для виплати матеріальної допомоги біженцям”, – розповіла директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.