Дорога, гроші і піар – за рахунок держави. Це все в Івано-Франківську (відео)

Автор: Вадим Войтик

23 Жов, 2014 22:00

Поділитись публікацією
Дорога, гроші і піар – за рахунок держави. Це все в Івано-Франківську (відео)

Дорога, гроші і піар – за рахунок держави. Це все в Івано-Франківську. Хто хоче заробити політичні бонуси напередодні виборів – показали в сюжеті кореспондентів каналу Інтер.

Читайте також: На Пасічній роками анонсували будівництво пожежного депо. Насправді там буде новобудова, – розслідування Галки

Це – вулиця Набережна, околиця Івано-Франківська.  Тут не дорога, а суцільні ями. Ще в липні в місцевому управлінні капітального будівництва вирішили провести тендер – на ремонт дорожнього полотна. Виділили 35 мільйонів гривень.

“Виділені кошти консолідовано з міського бюджету, з обласного. Тобто, ремонт Набережної відбувається виключно за кошти громади міста та області. А не чиїсь особисто”, – говорить міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

Виграє тендер якась фірма “ПБС” – бізнесмена і народного депутата Олександра Шевченко. Зараз він знову йде до Верховної ради. З ремонтом тягнули – до початку виборів. Це чистої води піар, впевнені місцеві мешканці.

“Для того, щоб використовувати цей ремонт доріг, скажімо, з адмінресурсом – на цьому піариться кандидат до Верховної Ради, який, як ми розуміємо, є представником групи “Приват”, яку одночасно представляє і наш голова ОДА. Фактично, ми це називаємо використанням адмінресурсу з метою власного піару “, – каже житель Івано-Франківська Тарас Боднар.

Дощ, сльота і болото – не перешкода ремонту. Асфальт тут укладають – прямо в калюжі.

“Ремонт не можна робити в таку погоду, але робити треба! Бо нам набридло вже”, – впевнені городяни.

Окрім можливості попіаритися на ремонті дороги – у наявності і відмивання державних грошей. Адже при виконанні робіт – технологію поміняли: замість 15-сантиметрового шару крупнозернистого бітуму – буде лише 8-сантиметровий. Така дорога протримається, максимум, рік.

“Повинен стояти стенд, що дорога виконується за кошти бюджету. Повинно бути людям показано, що тендер виграла така-то фірма, яка запропонувала наступні технології. До виборів дуже хочеться показати, а я дуже переживаю, який буде результат після виборів”, – говорить самовисуванець Петро Шкутяк.

Яким буде результат цього затіяного заради самопіару псевдоремонту дороги і чи залишиться безкарним розкрадання державних коштів – ми побачимо. І після виборів теж.

Тетяна Петренко, Владислав Тетерів, Подробиці, телеканал “Інтер”.