Дорога Івано-Франківськ-Богородчани досі перекрита: реакція соцмереж

Автор: Дубінець Вікторія

31 Лип, 2017 13:05

Дорога Івано-Франківськ-Богородчани досі перекрита: реакція соцмереж

Дорогу Івано-Франківськ-Богородчани місцеві перекривають уже 4 день – протестують проти “дерибану землі місцевою владою”.

У групі Комуналка ІФ Вадим Войтик написав обурливий пост.

“Право на мирний протест – ок. Але перекриття магістральної дороги через свої місцеві проблеми – це обурливо. І що дивно, третій день цю абсолютно незаконну дію дбайливо охороняють поліцейські.

Розумію, що вони упереджують ситуацію, коли авто на повній швидкості проноситься через той пікет. Але за такої логіки завтра можна буде через постійно діючий дерибан земель по всій Україні перекрити залізницю, аеропорт, трубопровід. І це теж толеруватиме поліція?

І ще. Драгомирчани – одне з кількох сіл за межами міста, куди ходять міські маршрутки. Тобто тепер по суті не ходять. І я би сильно подумав, чи мають жителі цього села, яким плювати на всіх своїх сусідів та гостей краю далі їздити за 4 грн. чи взагалі безкоштовно в обласний центр”, – йдеться у дописі.

За годину пост у Фейсбуці зібрав десятки коментарів. Думки розділилися: одні вважають, що це “неподобство”, а інші нарікають на владу.

“Незаконно? А те, що робить “влада” Драгомирчан законно?”, – написала Наташенька Плескацевич .

“Це не обурливо – а крайнощі на які вдаються люди ! Немає діючих речагів впливу, якщо їхню долю “порішали”. Можна об’їхати – не страшно . Коли я звертаюся як громадянка до деяких чиновників, ті відкрито сміються в обличчя. Вадим Войтик, якщо вас це обурює, допоможіть людям”, – вважає Vira Lutchyn.

“А в той час, коли одні таким чином вирішують свої проблеми… в інших виникають свої – запізнення на роботу, неможливість потрапити в пункт призначення, довезти товари та багато іншого.

Я, звісно, розумію, що потрібно щось робити, але не можуть, образно, 10 000 страждати через 100″, – прокоментувала Mila Freyuk.

“Наведу приклад: у мене під вікнами від ранку до вечора їздять приміські автобуси з явними ознаками несправності: сильно коптять. Мене і моїх сусідів це дістало. Що буде, коли ми вийдемо на пішохідний перехід і не дамо тим автобусам їхати? Як думаєте, якою буде реакція селян, які їдуть в тих автобусах, зокрема, драгомирчанців?” – додав Ігор Роп’яник.

“О, як влада роздає землі, то законо, а як перекрили дорогу,то ні. Такі всі мудрі пішли. А де садок, нова школа?”, – написала Света Хоміцька.

“Перекривати треба не вулицю в Драгомирчанах, а заїзд на парковку до обласної прокуратури. Це дієвіше і не створюватиме колапс на трасі”, – пише Yuriy Chaban.

“Хай блокують свою селишну раду або обласну чи районну…. впливають безпосередньо на “винуватців” проблеми. Інакше, в разі якоїсь незгоди з діями влади, показово блокувати Драгомичани. У даному випадку – це один з видів тероризму, збільшувати кількість невинних жертв, щоб досягди свого, навіть і справедливого рішення”, – думає Андрій Білокур.

“Тому що землі дали депутатам, хто ще не знає. Обурюйтесь тихо”, – написала Света Хоміцька.

“Через постійно діючий дерибан – треба і трубопровід, і аеропорт, і, як учив один вождь, пошту, телеграф і вокзал…” – прокоментував Богдан Скаврон.

“Де наш міст на Пасічну? Нема? Гайда відрізати світло Угринову, щоб Марцінків звернув на нас увагу!” – зауважив Сергій Кость.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...