Перед початком ремонту доріг ремонтуватимуть комунікації

Автор: Людмила Баран

28 May, 2014 14:38

Поділитись публікацією
Перед початком ремонту доріг ремонтуватимуть комунікації

Цього року до лагодження доріг змінили підхід: перед тим, як знімати верхній шар, ремонтують інженерні мережі.

Читайте також: Мерія Франківська наразі не придбала анонсовані в серпні електронні замки для укриттів (ДОКУМЕНТ)

Про це сказав 27 травня на оперативній нараді міського голови Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

За його словами, за 2-3 тижні закінчать асфальтувати вулицю Автоливмашівську. 

Відремонтують вулицю Української дивізії. Стосовно цього заключена угода  з підрядником. На даний час чекають авансу та борги 2013 р. Якщо до 26.05.14 р. не буде надано авансу, то підрядник пообіцяв з 27 травня приступити до роботи та завершити їх у липні місяці. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» має виконати роботи по прокладці дощового колектора діаметром 300 мм (або прочистити його) на суму 30 тис. грн.

КП «ДРЕУ» надано аванс на суму 265,8 тис. грн для виконнання вул. Стуса. У червні місяці КП «ДРЕУ» приступає до виконання дорожніх робіт, які планують завершити у першій половині липня.

Невдовзі буде оголошено тендер на виконання асфальтобетонних  робіт на вул. Хоткевича на суму 5 млн. грн..  До початку виконання асфальтобетонних робіт необхідно виконати фекальну каналізацію. Орієнтовна вартість 998,7 тис. грн.

Заключена угода з інститутом на виготовлення проектно-кошторисної документації стосовно вул. Г. Мазепи (на відрізку від вул. Гординського до вул. Червоного Хреста). Роботи будуть виконані до кінця червня. Після проведення експертизи – буде заключена угода по вибірковому капітальному ремонту на суму 998,7 тис. Перед початком дорожніх робіт планується виконати реконструкцію водопроводу діаметру 225мм довжиною 410 м. на суму орієнтовно 550,0 тис. грн. та заміну теплових мереж від ж/б 45 до ж/б 58 на суму 111,0 тис. грн. Після завершення робіт по капітальному ремонту мереж – дорожня організація приступить до роботи.

“Цього року ми змінили підхід. Перед тим, як зняти верхній шар, налагоджуємо інженерні мережі”, –говорить Михайло Смушак.