Дороги Івано-Франківська не ремонтують через проблеми з фінансуванням

Автор: Людмила Баран

01 Jul, 2014 10:34

Поділитись публікацією
Дороги Івано-Франківська не ремонтують через проблеми з фінансуванням

Лагодження доріг у місті здійснюється лише відповідно до того, як надходять кошти. Зараз видатки міської влади на ремонт становлять понад 3 мільйони гривень і більше 2 мільйонів залишилося боргів за минулий рік.

Читайте також: На міське кладовище планують запустити електросамокати, – Смушак

Про це на оперативній нараді міського голови 1 липня розповів Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

За його словами, зараз видатки на ремонт доріг у місті становлять приблизно три з половиною мільйони гривень, що включає аванси і оплату роботи.

Від травня повністю не оплачений рахунок на 250 тис для ремонту вулиці Шевченка, ще близько 120 тисяч залишається доплатити.

За 2 минулі тижні завершено поточний ремонт вулиць Національної Гвардії, Івасюка, Ребета. Планується ремонт Залізничної, Галицької, Федьковича, але немає чим заплатити аванс.

На вулиці Дудаєва завершено прокладання дощових колекторів, 152 метри робіт, за словами Смушака, вже виконано.

До асфальтування підготовлено вулицю Української дивізії та Стуса.

Планується облаштування дорожніх знаків, дорожньої розмітки і перенесення світлофорів на перехресті Вовчинецької і Сагайдачного.

Михайло Смушак нагадав, що місто має ще боргів за минулий рік на 2 млн 621 тис гривень.

Під час оперативної наради представницю Держказначейства зобовязали приділити увагу питанню виділення коштів на ремонт доріг.

“Міську владу постійно звинувачують в тому, що в місті погані дороги. Основна проблема, чому в місті не лагодять дороги – це нестача коштів. Робота проводиться в силу того, як нам дозволяє кошти. Цього року заплановано найбільший обсяг ремонту доріг”, –  зазначив Михайло Смушак.

 

Теги: