Дорогу “Мукачево – Львів” ремонтують на Прикарпатті: є проблеми з влаштуванням кілець (ФОТО)

Автор: Застава Максим

16 Лис, 2020 19:45

Дорогу “Мукачево – Львів” ремонтують на Прикарпатті: є проблеми з влаштуванням кілець (ФОТО)

На дорогах державного значення Івано-Франківщини інтенсивним темпом триває будівельно-ремонтний сезон. Один із таких проєктів – поточний середній ремонт а/д Н-09 Мукачево – Львів у Богородчанському районі.

Як зазначають на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації, робота йде цілодобово, тож вдалося здійснити значний обсяг робіт.

Насамперед завершено регенерацію з ущільненням основи, влаштуванням двох шарів асфальтобетону на об’їзній Богородчан, км 288+700 – 293+020: вирівнюючого крупнозернистого та верхнього – щебенево-мастикового.

На км 269+440 – 270+150 у Надвірній і на км 287+900 – 288+700  у Богородчанах (виїзд з об’їзної) уже влаштовано вирівнюючий шар. На км 282-283 біля села Старуні проведено розпушення основи старого покриття та відсипку щебенево-піщаною сумішшю.

На цій ділянці зосереджено багато потужної дорожньої техніки, щоб завершити підготовчі роботи та розпочати асфальтування.

Далі роботи будуть продовжені в напрямку Надвірної.

Весь процес – під наглядом інспекторів відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та ДП державний науково-технічний центр інспекції якості та сертифікації продукції «ДОРЦЕНТР».

Замовник робіт – Служба автодоріг в області. Фінансування – Державний бюджет. Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Крім того, на цій же дорозі Н-09 Мукачево – Львів у Богородчанському районі реалізується проєкт із влаштування кільцевих розв’язок. Замовником будівництва виступає ДП «Фінінпро» в межах реалізації Державної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Підрядна організація – ВАТ «АКЕЛІК ГРУП». Технічний нагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія».

“Але роботи здійснюються дуже повільно. Протягом останніх двох тижнів не було жодного зрушення. І тільки після неодноразових звернень і вимог біля Підгір’я на км 287+254 (примикання до а/д Н-09 Мукачево – Львів а/д Р-38 Богородчани – Гута) роботи продовжились. На другій кільцевій розв’язці в Богородчанах, км 293+065, так і не зрушилися”, – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...