Дорогу від Ворохти до Верховини почали ремонтувати (ФОТО)

Автор: Застава Максим

18 Вер, 2019 09:06

Дорогу від Ворохти до Верховини почали ремонтувати (ФОТО)

Буковельська дорожня компанія “ПБС” почала найочікуваніший ремонт ділянки дороги Р-24 Татарів — Кам’янець-Подільський.

Читайте також: На Прикарпатті продовжують ремонтувати дороги держзначення і мости (ФОТО)

Роботи проводяться у Ворохті і на Кривопільському перевалі. У Кривопіллі працівники ПБС фрезерують залишки старого дорожнього покриття.

Наразі Урядом виділено на ремонт дороги Р-24 в межах Прикарпаття 88 мільйонів гривень. Згідно договору із Службою автомобільних доріг компанія ПБС у 2019 році буде влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону у Ворохті на ділянці км 5+050 – км 10+450 (5,400 км).

“Поточний середній ремонт дороги від Кривопільського перевалу в бік Верховини зробимо в межах км 19+420 до 29 кілометра. А це 10 кілометрів. У планах зробити регенерацію дорожньої основи та влаштувати вирівнюючий шар асфальтобетону”, – повідомляють дорожники.

У ПБС додають, щоб реалізувати всі плани, які описані у проєкті, слід виділити 248 мільйонів гривень. У 2020 році ділянка буде включена до переліку першочергових робіт і подана до Кабінету Міністрів.

“Якщо все буде добре, то наступного року продовжимо ремонт дороги до села Хмільник. А це ще додатково 5 кілометрів. Також накриємо верхнім шаром усю відремонтовану дорогу”, – зазначають у компанії.

Від Ворохти до перевалу поки що передбачений дрібний ремонт за кошти експлуатаційного утримання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry