Дороги та школи: Едуард Прощук окреслив, які проблеми треба розв’язувати на Рогатинщині першочергово

Автор: Застава Максим

25 Тра, 2021 18:15

Дороги та школи: Едуард Прощук окреслив, які проблеми треба розв’язувати на Рогатинщині першочергово

Народний депутат Едуард Прощук окреслив, які проблеми треба розв’язувати на Рогатинщині першочергово.

Читайте також: Ініціативу передати частину доріг області на баланс Служби автодоріг підтримало профільне міністерство, – Едуард Прощук (ВІДЕО)

Як зазначає Прощук, одна з тем, які найбільше турбує мешканців Рогатинської ОТГ – дороги. Зокрема, ремонт дороги Лопушня – Медуха та Куровичі – Рогатин.

“Ця ділянка не увійшла до переліку об’єктів будівництва на 2021 рік, але якщо буде дофінансування роботи продовжать. Попередньо заплановані ремонти на дорогах: Більшівці – Княгиничі, Конюшки – Журавеньки та Уїзд – Чесники”, – пише Прощук.

Також неабияк гостро стоїть зараз питання пониження ступеня восьми шкіл в районі. Це як альтернатива оптимізації навчальних закладів.

За словами міського голови Рогатина Сергія Насалика, провели аналіз та врахували актуальну проблематику: фінансування – адже зараз це лягло на плечі місцевих громад, вчительський склад, доїзд учнів та демографічну ситуацію, яка, на жаль, падає, що безпосередньо впливає на кількість учнів. Тому наразі громада прийняла таке рішення, аби нормалізувати всі ресурси.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...